| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
1 procent podatku
MOJE INNE BLOGI:
MOŻESZ POMÓC!
Sklepik :)
Tu kupuję:
Tu zaglądam, to polecam:

Digi-Scrap.PL.

Tworzymy dla chorych dzieci.

1% dla Dominika

niedziela, 26 stycznia 2014
wtorek, 13 listopada 2012

Kochani, przepraszam, że dopiero teraz, ale byłam tak święcie przekonana, że podziękowałam...!

 

Dostałam niedawno informację ze Stowarzyszenia Salutaris i koniecznie chcę ją Wam przekazać!

 

Z 1% podatku na konto Smyka wpłynęło ponad 7000 zł!!! Dziękuję Wam za całą okazaną pomoc, za wpłaty, za zamieszczenie naszego apelu na blogach, za rozesłanie informacji po znajomych, za wspieranie nas myślą, słowem i modlitwą, za WSZYSTKO!!!

Smyk robi postępy, rozpoczął kolejne terapie, tak że możecie mieć pewność, że cała Wasza pomoc została dobrze wykorzystana!

 

Ściskam Was z całego serca!

środa, 04 stycznia 2012
Miałam dziś pokazać Wam jakie przepiękne kartki do mnie przyszły od blogowych koleżanek, ale dziś doszły kolejne dwie i nie zrobiłam jeszcze zdjęć, więc zamiast tego chcę Was o coś poprosić. Przy okazji dowiecie się, czemu tak mi spadła częstotliwość bytności tutaj i na Waszych blogach, czemu mi sił ubywa, czemu zapominam o wielu sprawach, zobowiązaniach, mailach, obietnicach.

Mój ukochany Smyk od półtora roku objęty jest terapią wczesnego wspomagania rozwoju. Pisałam tu już półgębkiem to i owo, ale nadeszła pora, by powiedzieć co się dzieje (choć nawet lekarze nie umieją mi dokładnie powiedzieć na czym polega zaburzenie jego rozwoju). Mój wyczekany, wymarzony, cudowny synek jest obserwowany w kierunku autyzmu. Na szczęście rokowania są dobre, terapia odnosi skutek, Smyk robi postępy.
Od września poszedł do prywatnego przedszkola integracyjnego, które częściowo finansuje nam miasto. Ale masa wyzwań jeszcze przed nami, przede wszystkim dużo pracy, ale też nakładów finansowych.

Na szczęście Smyk został objęty również pomocą Stowarzyszenia SALUTARIS i dzięki temu mogę zwrócić się do wszystkich z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz mojego synka. Na wypełnieniu tej rubryki nikt nie traci, a Smyk może dużo zyskać. Od razu uspokajam - nie ma innej opcji na wydanie zebranych w ten sposób pieniędzy, jak tylko na rehabilitację i leczenie, ponieważ Stowarzyszenie udostępnia fundusze na podstawie faktur. Tak więc możecie mieć pewność, że wszelkie przekazane środki zostaną spożytkowane tak jak trzeba.

Szczegółowe informacje są TUTAJ

Proszę też gorąco o umieszczenie, jeśli możecie, tej informacji u siebie:

1% dla Dominika

***
Ananaz, dziękuję za pamięć!!! Ty to jednak niesamowita jesteś...