Digi-Scrap.PL.

Tworzymy dla chorych dzieci.

Blog > Komentarze do wpisu

W wytęsknionym kolorze

Kiedy tak patrzę na ostatnie wpisy na tym blogu, to oprócz faktu, że pojawiały się bardzo rzadko, rzucił mi się w oczy fakt drugi - wszystkie przedstawiają dzieła czarno-białe (z małą domieszką czerwieni w ostatnim, ale będę szczera: gdyby nie to, że poduszka miała pasować do czarno-czerwonej pościeli, też byłaby monochromatyczna).

Ponad rok już też upłynął od ostatniej pracy zrobionej na szydełku. Co ciekawe, nazwę bloga pozostawiłam bez zmian, choć szydełko daaawno ustąpiło pola innym robótkom, a koniec końców wszystkie robótki usunęły się na dalszy plan.

No, ale czasem jednak zdarzają się przebłyski, a dzisiejszy zawdzięczam świątecznemu wypoczęciu, wyjazdowi Qrczaka i prośbie córeczki. Maleńka lalka zagubiła gdzieś ubranko i trzeba było szybko ją przyodziać. Szydełkowe ubranka dla lalek to sport, za który jeszcze się nie brałam, ale zdecydowanie wolałam miniaturową sukienkę zrobić na szydełku niż walczyć z igłą. Smykałka wybrała kolor i oto... Jak zwykle bez wzoru, jak zwykle intuicyjnie - a zatem jak zwykle w jednym jedynym egzemplarzu.

 

wtorek, 29 marca 2016, aneladgam

Polecane wpisy

Komentarze
2016/03/29 07:35:49
... i jak zwykle sprostałaś zadaniu wyśmienicie. Super :)
-
2016/03/29 09:18:01
Uwielbiam ubranka dla lalek. Ale nie mam komu robić. A jak inne lalki? Może też trzeba im szafę odświeżyć?
-
2016/03/29 10:55:09
Olenka_ja, dziękuję :) Dumna jestem, że sama wpadłam na to, jak zrobić sukienkę-bombkę :D
Mysli pisane, jakbyś zgadła, już córcia złożyła zamówienie na kolejne, w tym jedną balową :-o