Digi-Scrap.PL.

Tworzymy dla chorych dzieci.

Blog > Komentarze do wpisu

Były sobie warsztaty

Nie zdarzyło mi się jeszcze, bym odmówiła sobie przyjemności uczestniczenia w warsztatach organizowanych przez Kwiat Dolnośląski. Przepadam za tymi spotkaniami, za możliwością zobaczenia wielu technik i pomysłów w jednym miejscu, za ludźmi, których tam spotykam, a czasem nawet za pracami, które tam wykonuję.

Piątkowy wieczór i całą sobotę spędziłam więc bardzo twórczo, nadgarstek boli mnie nadal okrutnie, co przeszkadza mi rozpisać się tak, jak bym chciała. Krótko więc tylko wspomnę, że jednym z ulubionych przeze mnie wydarzeń podczas warsztatów są wyzwania mapkowe, czyli tworzenie scrapowych dzieł według zadanej mapki. Mam taki zwyczaj, że na każdych warsztatach tworzę po dwa obrazy ze zdjęciami moich dzieci. Najbardziej podobały mi się pierwsze dwa, każde kolejne podobają mi się mniej, ale to już moja wina, że robię je zbyt śpiesznie, za mało się starając.

Główną ich zaletą są radosne pysiaki moich pociech. Wieszam je na ścianie naprzeciwko kanapy i tak sobie wiszą, aż wykonam dwa następne. Wtedy te wcześniejsze chowam do swojego malutkiego archiwum, a oko cieszą następne dwa.

Cieszą albo nie cieszą! Na przykład dwa poprzednie obrazy nie doczekały się do dziś dnia tytułów! Pokażę je, ale mam nadzieję w końcu je dopieścić i dokończyć, zanim wylądują w pudełku. Nawet ich nie powiększam, bo na razie nie warto.

 

 

 

 

Tegorocznym też brakuje tego i owego:

 

 

 

Ale i tak się cieszę, że się przynajmniej mobilizuję do wykonania odbitek...

 

niedziela, 08 lipca 2012, aneladgam

Polecane wpisy

Komentarze
2012/07/09 09:03:04
Mnie osobiście "Podróżnik" zachwycił. Świetna koncepcja i kolorystyka, nawet jeśli uważasz, że czegoś mu brakuje. Miło było znowu zobaczyć Cię na warsztatach :-)
Pozdrawiam cieplutko
-
2012/07/09 09:15:57
Agnieszko, muszę dorobić jaśniejszą ramkę wokół zdjęcia "Podróżnika", bo się zlewa z tłem za bardzo. Jeszcze raz gratuluję Ci wygranych, szkoda że widziałyśmy się tylko w przelocie, ale zawsze coś ;)))))
-
2012/07/09 09:26:07
Może tylko jakiś fajny napis dla Basi i to wszystko :)
Scrapki są śliczne, a Dominik i Basia prawdziwi modele:)
-
2012/07/09 10:34:59
Tylko wymyślenie napisu, który byłby krótki, a ciekawy, i PO POLSKU przekracza moje możliwości ;)
-
2012/07/09 12:19:55
Super było znowu Cię zobaczyć. Fajne uczucie mieć stałą fankę swoich warsztatów. ;)
A scrapy są świetne - wystarczy je lekko dopieścić, tak jak napisałaś i śmiało wieszać do podziwiania! :)
-
2012/07/09 13:25:07
moje słodziaczki dwa.... cudne...A ciebie podziwiam za te chęci chodzenia na warsztaty
-
2012/07/10 22:37:03
Dzięki za fajną zabawę na warsztatach fimo:)
Do zobaczeni mam n adzieję na kolejnym zlocie:)
Pozdrawiam!
-
2012/07/12 13:42:24
Też chętnie załapała bym się na takie warsztaty,gzie ktoś odkryłby trochę tajników ale ode mnie wszędzie daleko, więc kombinuję jak umiem. Twoje dzieciaczki będą miały śliczne pamiątki!