Digi-Scrap.PL.

Tworzymy dla chorych dzieci.

Blog > Komentarze do wpisu

Kartka na czwarte urodziny. I koniec pewnej epoki.

Jak co roku w czerwcu ruszyła akcja na forum rówieśniczym Smyka - wysyłamy kartki urodzinowe dla jubilatów. Nie zdążyłam sfotografować wszystkich zrobionych przeze mnie kartek, ale co mam, to pokażę.

Na początek kartka dla Karolka:
Zaś co do końca epoki - powoli zamykam swoją działalność hafciarską. Na pewno będę jeszcze wyszywać, ale nie  tyle, co do tej pory. Pokochałam sutasz oraz robienie innych rodzajów biżuterii, zatem więcej czasu chcę poświęcić nowemu hobby. A haft krzyżykowy pozostanie jako pewna umiejętność, ale już nie jedyna, nie największa nawet, przyjemność z pożytkowania wolnego czasu.

Dlatego wyzbywam się swojej kolekcji czasopism "The World of Cross Stitching" oraz niektórych zestawów do wyszywania. Te, do których mam sentyment, zostawiam sobie, ale ten skromny zasób na moje potrzeby już wystarczy. Część pisemek poszła do dziewczyn, które się zaopiekowały nimi dzięki hasłu rzuconemu na portalu społecznościowym, resztę zaś wystawiam na Allegro. Jeśli ktoś ma ochotę zerknąć, to zapraszam, link jest w szpalcie po lewej stronie. Na hasło "LYLIS" wysłane mi po zakończonej aukcji przesyłka gratis. Głównie chodzi mi o to, by się wzory nie marnowały; chciałabym, żeby trafiły do osób, które wydobędą ich piękno na światło dzienne. Ja wyszywam bardzo powoli, więc życia by mi na nie nie wystarczyło. A tak, może ktoś skorzysta.

poniedziałek, 25 czerwca 2012, aneladgam

Polecane wpisy

  • Zaproszenia pierwszokomunijne

    Oderwałam się na czas jakiś od wyszywania obrazu, ponieważ znienacka zamówiono u mnie zaproszenia na uroczystość pierwszokomunijną. To ten sam wzór, co zawsze.

  • Przyjaźń bez końca

    Ewę poznałam ponad trzydzieści lat temu. Jej mama lubi wspominać, jak to półtoraroczną dziewczynką będąc przyjechałam z rodzicami w wakacje do ich letniego domk

  • Dla dorosłych jakoś łatwiej

    Nie wiem, skąd to się bierze, ale łatwiej mi zrobić kartkę dla dorosłej osoby, niż dla dziecka. Mam więcej pomysłów, mniej się przejmuję samą formą, co skutkuje

Komentarze
Gość: Plichcia, 82.113.121.*
2012/06/25 15:03:52
Fajnie jest się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty, a jak. Cieszę się zatem, że udało mi się jeszcze załapać i mieć coś wyszytego przez Ciebie w naszym wspólnym RR :).
Pozdrawiam :D
-
2012/06/25 18:06:51
Urocza karteczka!
-
2012/06/25 18:26:36
To naturalne, że z biegiem czasu zmieniamy swoje preferencje, szukamy nowych wyzwań, chcemy poznać "nowe". Ale może to jednak nie koniec, może jeszcze kiedyś w przyszłości będzie jakiś Twój krzyżykowy Renesans.
Ja lubiłam zawsze oglądać Twoje pomysły.
A teraz będę oglądać nowe.
Ściskam serdecznie :)
-
2012/06/25 18:28:50
A u mnie odwrotnie. Teraz króluje haft, a koraliki zeszły na plan dalszy. Może skuszę się na jakąś gazetkę. Miło Cię widzieć. Czekam na Twoje prace. Pozdrawiam.
-
2012/06/25 18:35:35
Plichcia, ja też się cieszę, chociaż to, co zrobiłam na koniec RR-a zablokowało mnie na haft na bardzo długo :(

Haftko, dziękuję!

Pkela, nie wykluczam, a i się nie zarzekam, że nigdy więcej. Ale raczej nie będzie to coś, czemu poświęcę większość czasu. Dziękuję Ci za Twoją obecność :*

Koraliki_Agi, nic w przyrodzie nie ginie :D Jeszcze pokażę trochę zaległości i mam nadzieję pokazać niedługo ... bransoletkę :)
-
2012/06/26 09:33:06
Piękna kartka i czekam z niecierpliwością na Twoje nowe prace. ;-)) i trzymam kciuki ;-))
-
2012/06/27 10:01:56
masz fantastyczne pomysły na kartki.
najważniejsze żeby robić co się lubi ;-) (w pierwszej kolejności hihi)