Digi-Scrap.PL.

Tworzymy dla chorych dzieci.

Blog > Komentarze do wpisu

Obiecane odpowiedzi :) Oraz wielka prośba!

Przede wszystkim zwracam się do Was z pewną prośbą. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu komu przekazać 1% podatku, to bardzo proszę o przekazanie ich maleńkiej Oli. Przeczytać o niej możecie tutaj.

Dlaczego o to proszę? To córeczka mojej bliskiej koleżanki, bratniej duszy, wspaniałej kobiety, którą w niejednym moim wpisie mogliście spotkać (dla niej przygotowałam kartkę ślubną, wydrukowaną potem w Cross Stitch Card Shop), dla jej synka szykowałam kartki urodzinowe (to rówieśnik Smyka).

Ola jest rówieśniczką Smykałki i jej rodzice równie gorąco pragną walczyć o godne życie dla niej, jak ja dla mojej córeczki - ale mają dużo trudniejszy start.
A poza tym Kasia jest jedną z nas - spójrzcie:

Bardzo proszę, kto tylko może, rozpropagujcie. W jedności siła. Niedługo umieszczę na bocznym pasku zdjęcie z linkiem do ewentualnego skopiowanie do siebie na blog. Z góry wszystkim gorąco dziękuję, zarówno w imieniu swoim, jak i Oli i jej rodziny!

[Edycja] Dziękuję Wam za przyłączenie się! Jesteście cudowne! Poniżej baner, jest też w bocznym pasku:***
Tak wiele pięknych słów padło pod wpisem o spotkaniu broszkowym, że odpowiedź na nie nie może się ograniczyć do jednego "dziękuję". Padło też kilka pytań, które mogą zainteresować większą liczbę osób, stąd odrębna notka na ten temat.

Dziękuję za komplementy dotyczące mojej urody. Niestety jestem jej świadoma. Dlaczego niestety? Miałam przez nią sporo kłopotów. Co przeżyłam, to moje, jednak pozostało mi do dziś ukrywanie jej na co dzień. Mimo to, przyznaję, że jako trzydziestolatka czuję się nareszcie dobrze, w sensie w zgodzie z sobą samą, mam też nadzieję, że ta dekada będzie lepsza od poprzedniej (lata 20-30 to chyba najgorszy etap mojego życia, choć rozpoczęty i zakończony pięknie, to jednak pomiędzy... szkoda gadać).

Spotkanie tak mnie zachwyciło i tak się spieszyłam, by je opisać, że zapomniałam wspomnieć o kilku wspaniałych sprawach - na przykład o tym, że April przygotowała wielkie piękne broszki dla KAŻDEJ uczestniczki! Ależ miałyśmy z tego radochę! Ela przywiozła dla wszystkich śliczne gipsowe figurki oraz zakładki z Marzycielskiej Poczty. Emade i Isana rozpieściły nas słodkościami, a od Waniliowosc dostałam piękny gwiazdkowy prezent, od Isany cudną zakładkę szydełkową, a od wszystkich cały ten piękny dzień w podarunku.

Też mam nadzieję na niejedną powtórkę, a pomysł, by przy sprzyjającej pogodzie urządzić takie spotkanie pod chmurką jest bardzo "podług serca mego". Pomyślałam, że może wiosną? Teraz było zimowe spotkanie, to uczcić kolejną porę roku następnym?

KonKato, bardzo żałuję, że nie wiedziałam, że się wahasz, spróbowałabym Cię przekonać... Mam nadzieję, że nic straconego!

Jeśli coś zorganizujecie poza Wrocławiem, a będzie to w dogodnym terminie, to chętnie dojadę, nie musi to być u nas. Waniliowosc, ja na podłodze siedząc też umiem wyszywać, więc 3 krzesła to aż nadto!

Część podziękowań już przygotowałam, tak że powoli zaoczne uczestniczki będą już też mogły wyczekiwać listonosza. Troszkę poczeka jeszcze Alexls, której chcę jeszcze od razu wysłać niespodziankę za 5000 komentarz, ale to cierpliwa osóbka i wiem, że się nie pogniewa.

Z frontu prac jeszcze donoszę, że skończyłam dziś wyszywanie na kanwie Anek_73 i jutro ją wysyłam do Martmade; mam u siebie kanwę Maknety z torebkami, więc się do niej od jutra zabieram; robię prezent dla Zuli wymiankowy; przygotowałam już upominek dla Dommy, więc też już jutro wyślę; na karcie aparatu czekają zdjęcia przynajmniej siedmiu prac jeszcze z grudnia, których najpierw nie mogłam pokazać, bo były prezentami, a potem nie mogłam ich pokazać, bo non stop jakąś aktualną robótkę pokazuję, gdy już położę dzieci spać...

niedziela, 16 stycznia 2011, aneladgam

Polecane wpisy

Komentarze
2011/01/17 01:59:29
Jestem bardzo poruszona Twoim wpisem. Cierpienie dziecka i jego matki nie da się chyba opisać. Z chęcią pomogę malutkiej Oli i czekam na baner by umieścić na swoim blogu by inni też mogli dotrzeć i pomóc.
-
2011/01/17 07:36:33
Czekam na baner!
-
2011/01/17 09:53:51
i ja sie przyłaczę:) Banerek tez u siebie zamieszczę
-
2011/01/17 18:56:28
I już rozwiązałaś mój problem, bo się zastanawiałam, na które dziecko w tym roku przekazać 1%, a teraz już wiem :).
-
Gość: slonyczko, *.dynamic.chello.pl
2011/01/18 09:48:57
A ja dziękuję Wam wszystkim w imieniu mojej Oleńki :)
Zwłaszcza oczywiście Magdzie, która zamieściła tutaj naszą prośbę.
Kocham Cię! Ty wiesz :) :*:*:*