Digi-Scrap.PL.

Tworzymy dla chorych dzieci.

Blog > Komentarze do wpisu

Tomek znów wyszywa

Dostałam wczoraj od Grażki fantastyczne wyróżnienie, a uzasadnienie mnie wzruszyło - za "opiekę nad młodymi talentami":

Na moją cichutką uwagę, że talentem opiekuję się na razie jednym, ta kochana i szczera osoba odrzekła, że nie chodzi o ilość, tylko o przekazywanie radości płynącej z wykonywania hobby.

Coś w tym jest! Tomek znów wyszywa - tym razem malutki obrazek, z zestawu Dimensions, który dostał pod choinkę. Jeżeli zdąży do soboty, obrazek wyląduje na kartce urodzinowej dla naszej siostry. A nie ma łatwo - tym razem wyszywa na dużo drobniejszej kanwie (akację wyszywał na "ósemce", to jest "jedenastka"), wchodzą w grę zmiany kolorów (to chyba plus powinien być, bo obrazek ciekawszy, ale Tomek stwierdził, że jest trudniej, bo trzeba pilnować), w dodatku ten minitamborek raczej nie jest zbyt wygodny.

A na domiar złego po 2 popołudniach wyszywania okazało się, że igła w zestawie była skrzywiona i nawet ja miałam trudności z trafieniem w odpowiedni otwór kanwy! W ostatnią sobotę dałam Tomkowi drugą igłę i wreszcie to ruszyło. Tak wygląda na razie:

Może to moje złudzenie, ale wydaje mi się, że widać, które krzyżyki były wyszywane topornym krzywusem, a  które normalną igłą. Ciekawe, czy zdążymy.
Wyróżnienie przekażę, Grażko, tylko jak zwykle muszę pomyśleć!

***
Na powitanie niespodzianki proponuje Marta, losowanie 16 marca:
Och, jak dobrze byłoby tym razem wygrać...

A swojego setnego króliczka oddaje Monika, losowanie 1 kwietnia.

Kolejne piękne Candy to kapelusze u Yrsy, mam nadzieję, że jeden 21 marca trafi do mnie, bo namiętnie kocham kapelusze!

poniedziałek, 08 marca 2010, aneladgam

Polecane wpisy

  • Muzyczna kaczucha Tomka

    Wyglądało, że nie zdążymy z ukończeniem kartki na czas. Niestety chęć podzielenia się wrażeniami z nowej gry spowodowała, że igła często zamierała w powietrzu,

  • Rozpoczynam afrykańskim uderzeniem

    Witajcie w Nowym Roku! Widzę, że pomimo mojej nieobecności nadal tutaj bywaliście, co bardzo mnie cieszy. Miło jest wrócić z pięknego urlopu i znów Was gościć i

  • Wielki Finał!

    Niedzielne spotkanie z Tomkiem było już króciutkie. Niecała godzina - i oto prezentuję ukończony widoczek: FANFAAARYYYY! *** Elziutka zaprasza na candy - zgłos

Komentarze
2010/03/08 17:13:16
Nono, widzę, że Mistrz igły i muliny wraca;) Niezmiennie gratuluję umiejętności pedagogicznych i w swoim czasie podeślę na nauki Potwornicką, co matki nie słucha, ale Cioci będzie z pewnością;)
-
2010/03/08 19:51:31
Jeśli tylko w jej orbitę mój syn nie wkroczy :D
-
2010/03/14 17:46:25
tylko patrzeć jak Tomek zacznie jakieś "olbrzymy" wyszywać :)
-
2010/03/14 18:55:11
Nie strasz, nie mam tyle wolnego czasu :D