Digi-Scrap.PL.

Tworzymy dla chorych dzieci.

Blog > Komentarze do wpisu

Czym by Was tu zająć...

Musiałam chwilowo wycofać notkę poprzednią (nie martwcie się, wróci), i tak się zastanawiam czy mam coś zaległego, czego Wam nie pokazałam. Choć komentarzy dostaję niewiele, to widzę po liczbie wejść (i różnorodności miejsc, z których wejścia są), że bywacie tu często i licznie. Też nie zrozumcie mnie źle, wcale nie chcę, byście na siłę coś wpisywali, bo nie o to oczywiście chodzi. Dobrze jest, jak jest, a każdy komentarz bardzo mnie cieszy.

Ale ze swej strony chcę, byście wchodząc tu znaleźli coś ciekawego / ładnego / pomysłowego / prostego / miłego - jakiegokolwiek. Ot tak, byście nie uważali tej wizyty za zmarnowaną. Jesteście moimi gośćmi i chcę Was podejmować jak najlepiej.

Przejrzałam zasoby zdjęć i - choć Święta za nami - zorientowałam się, że nie pokazałam Wam dwóch małych świątecznych kartek, które wykonałam dla dwóch dziewczyn. Jedna z nich została zrobiona na wymianą świątecznych kartek z Kasią, druga zaś powędrowała do Czarownicy w ramach Haftowanego Secret Pal.


 


Ponieważ Kasia złożyła zamówienie bardzo sprecyzowane ("Ma być tęczowa choineczka!"), obie kartki wykonałam w podobnym stylu. Tęczowy Anchor, biała kanwa, granatowy karton i błyszczące ozdoby (tasiemka lub kwiatki) - i gotowe.

sobota, 16 stycznia 2010, aneladgam

Polecane wpisy

  • Zaproszenia pierwszokomunijne

    Oderwałam się na czas jakiś od wyszywania obrazu, ponieważ znienacka zamówiono u mnie zaproszenia na uroczystość pierwszokomunijną. To ten sam wzór, co zawsze.

  • Przyjaźń bez końca

    Ewę poznałam ponad trzydzieści lat temu. Jej mama lubi wspominać, jak to półtoraroczną dziewczynką będąc przyjechałam z rodzicami w wakacje do ich letniego domk

  • Dla dorosłych jakoś łatwiej

    Nie wiem, skąd to się bierze, ale łatwiej mi zrobić kartkę dla dorosłej osoby, niż dla dziecka. Mam więcej pomysłów, mniej się przejmuję samą formą, co skutkuje

Komentarze
2010/01/17 00:49:50
Karteczki pierwsza klasa, proste, a jakie urzekające;-)Pozdrawiam Cię serdecznie
-
2010/01/17 08:50:08
A ja, zapraszam po wyróżnienia:)
mojswiatihafty.blogspot.com/
-
2010/01/17 11:00:40
Fiolkaq, ponieważ scraper ze mnie marny, wszystkie moje karteczki są bardzo proste :)
Tala, dziękuję za wyróżnienie!!!
-
2010/01/17 14:21:06
Madziu, jeżeli tylko jestem na swoim blogu staram się do Ciebie zajrzeć - lubię u Ciebie bywać i podziwiać Twoje prace; one mają duszę, a właśnie prace z duszą cenię najbardziej. Karteczki chociaż proste, to śliczne - zawsze mówię, że w prostocie jest największy czar i urok. Pozdrawiam serdecznie
-
2010/01/17 14:33:48
Moteczku, to piękne, co napisałaś! Bardzo, bardzo jestem Ci wdzięczna za te słowa!
-
2010/01/18 15:18:58
karteczka w rzeczywistości jest piękniejsza... a ja juz napiszę po raz kolejny: jestem wielką fanką tych maleńkich choineczek, są cudne!
-
2010/01/18 16:31:23
urocze :)