Digi-Scrap.PL.

Tworzymy dla chorych dzieci.

Blog > Komentarze do wpisu

Król Karol kupił królowej Karolinie korale

Nie mogę chwilowo pokazać swojego ostatniego "osiągnięcia" (jednym z wymogów konkursu jest, by nie publikować pracy przed jego końcem), postanowiłam zatem pochwalić się Wam swoimi ostatnimi zakupami.

Miałam znów wyjątkowego pecha na Allegro, ale na szczęście tym razem trafiłam na sprzedawców, którym zależało na dobrej opinii. I całkiem nieźle na tym wyszłam, przyznaję!

Najpierw kupiłam za złotówkę (poważnie mówię, za JEDNĄ złotówkę, plus 5 zł za przesyłkę) zestaw ponad 160 koralików różnej wielkości, kształtu, rozmiaru i przeznaczenia. Trochę na nie poczekałam, ale kiedy już doszły, okazało się, że sprzedawca wysłał je zwykłym listem, a nie poleconym. Zwróciłam mu na to uwagę, nawet nie robiłam awantury, a dostałam bez żadnych dodatkowych kosztów naszyjnik z kilkuset kwiatków, ciemnych i jasnych. Na razie go nie rozpruwam, jest taki ładny... A i tamte koraliki były trafionym zakupem. Część powędrowała do zwyciężczyń konkursu Smykowego.

Teraz zaś kupiłam koraliki dla dziewczynek (takie do robienia bransoletek). Na zdjęciu zestaw wyglądał super, zwłaszcza te koraliki w kształcie stópek:One mnie skusiły, drogi zestaw nie był, nabyłam. Przesyłka doszła szybko - ale nie ta! Dotarł zestaw bez stópek, za to z rączkami. Też fajny i ładny, ale co z tego, ja chciałam stópki (przydałyby mi się do metryczek). Zapytałam sprzedającą, co w tej sytuacji zrobić - a ona przysłała mi drugi zestaw!

Dobrze, że Qrczak już kilka miesięcy temu kupił mi kuferek dla majsterkowiczów:

W jego wnętrzu kryją się cztery małe walizeczki z przegródkami:

A w przegródkach moje skarby:

Skromna to na razie kolekcja, ale już pobudza wyobraźnię...

niedziela, 08 marca 2009, aneladgam

Polecane wpisy

  • Z wędrówek po "szmateksach"

    Szmateksy, tudzież zwane second-handami, lumpeksami (pieszczotliwie: lumpkami), otworzyły przede mną nowe możliwości. Natchnęły mnie głównie Pat, Skrzatka i Eda

  • Pakuję prezenty - ekologicznie

    Co roku dobija mnie ilość papieru, jaka schodzi na opakowanie prezentów. Przy liczebności mojej rodziny na środku pokoju rośnie hałda, którą nie zawsze zdążę za

  • Patenty cz. 6.

    Patent szósty wyszedł sam z siebie wczoraj. 6) Wysłać męża do sklepu. Qrczak wybrał się po zakupy, więc obarczyłam go kupnem szamponu."A jaki?" "

Komentarze
2009/03/09 07:46:40
Świetne koraliki :) Muszę u mnie w mieście się rozejrzeć za podobnymi :)
-
2009/03/09 09:51:54
Najlepiej patrz po sklepach z zabawkami :-D
-
2009/03/09 19:10:40
Ale łupy:), super ten kuferek. Pozdrawiam ciepło!!!
-
2009/03/09 20:22:52
Kuferek jest o tyle fajny, że przegródki można wyjąć i powiększyć "szufladki" w ten sposób :) Pozdrawiam!
-
2009/03/09 21:24:09
Nie sądziłam ,że takich koralików należy szukać w sklepie z zabawkami,ale to tak jest jak w rodzinie nie ma dzieci.Kuferek jest rewelacyjny! Pozdrawiam
-
2009/03/09 21:35:52
Elu, ja też nie wiedziałam - wpisałam w wyszukiwarkę allegro "Zestaw koralików" a potem "Zestaw kreatywny". I już będę wiedziała, że się patrzy po zabawkarskich ;)