Digi-Scrap.PL.

Tworzymy dla chorych dzieci.

Blog > Komentarze do wpisu

Patenty cz. 1

Najpierw o Candy u Mamami. Scrap to technika na razie mi obca, ale muszę ją wypróbować, bo niecierpliwość łap jest nienasycona.

A teraz o patentach kilku, które może znacie, ale jeśli ktoś nie zna, to mogą nieźle ułatwić życie (notka miała powstawać w kilku etapach, przez cały dzień, bo Smyk coś dzisiaj ma rwany sen, ale po namyśle dzielę ją na kilka notek, żeby nie wyszedł zbyt długi i pogmatwany wpis).

1) Pudełko do szydełkowania lub robótek na drutach.

Rok temu na Gwiazdkę dostałam od przyjaciela 3 koty. Koty Schroedingera. Na czym polega taki kot można przeczytać tu, natomiast cechą zasadniczą jego jest to, że przebywa w pudełku.
Kotki oczywiście wylądowały w różnych miejscach w domu, zaś pudełko natychmiast zostało zaadaptowane do lepszych celów. Posiada dwa okrągłe otwory i jeden podłużny (w sensie, oczka i uśmiech). Do środka wkładam włóczkę lub kordonek (dwa-trzy kolory), przeciągam na drugą stronę i mogę śmiało dziergać bez obaw, że coś się pomiesza lub poplącze. To pudełko zastąpiło tekturowe pudełka po wkładkach laktacyjnych z wyciętymi przeze mnie dziurami :) Co tu dużo ukrywać - jest ładniejsze. A szydełko lub druty można podczas przerwy spokojnie trzymać w pudełku lub "uśmiechu".

Tu robótka na zewnątrz:A tu wewnątrz pudełka, podczas "przerwy":
Nadal aktualna jest zabawa w rozdawanie prezentów (patrz notka niżej), Elżusia już sobie zaklepała :) Dołączyła do niej Sanja, jedno miejsce wolne.
środa, 19 listopada 2008, aneladgam

Polecane wpisy

  • Z wędrówek po "szmateksach"

    Szmateksy, tudzież zwane second-handami, lumpeksami (pieszczotliwie: lumpkami), otworzyły przede mną nowe możliwości. Natchnęły mnie głównie Pat, Skrzatka i Eda

  • Król Karol kupił królowej Karolinie korale

    Nie mogę chwilowo pokazać swojego ostatniego "osiągnięcia" (jednym z wymogów konkursu jest, by nie publikować pracy przed jego końcem), postanowiłam z

  • Pakuję prezenty - ekologicznie

    Co roku dobija mnie ilość papieru, jaka schodzi na opakowanie prezentów. Przy liczebności mojej rodziny na środku pokoju rośnie hałda, którą nie zawsze zdążę za

Komentarze
2008/11/20 14:00:51
hahaha :D ależ pozytywne pudełko :D
-
2008/11/20 23:40:46
Mi też poprawia humor :D